Gotowe! zaczynamy testować serwis...

06 wrzesień 2016

Serwis startowiska.pl już gotowy. Teraz szukamy dziur w szwajcarskim serze :)

Szukamy szukamy...a tymczasem kilka podstawowych informacji.

1. W klubie startowiska.pl obowiązuje naczelna zasada:
- jeżeli utrzymujesz swoje startowisko przez cały rok (kosisz lub płacisz za koszenie i utrzymanie) możesz korzystać z pozostałych startowisk bezpłatnie na zasadzie wzajemności
2. Nowy pilot, który chce przystąpić do klubu startowiska.pl zostanie skierowany przez administratowa do Gospodarza wybranego lub najbliższego startowiska. Po przyjęciu do grupy danego startowiska i opłaceniu ewentualnej składki na koszenie Gospodarz zakłada pilotowi konto w serwsie.
3. Administrator drukuje raz w roku klubowe winiety (naklejki na kask) które rozsyła do Gospodarzy. Naklejka na której jest podany rok będzie znakiem rozpoznawczym, że pilot jest członkiem klubu i może bezpłatnie odwiedzać wszystkie startowiska zrzeszone w klubie na zasadzie wzajemności.
4. Pilot odwiedzający zrzeszone w klubie startowisko ma obowiązek zapoznania się z lokalnym regulaminem (na podstronie startowiska w dziale „nasze zasady”) i bezwględne przestrzeganie tych zasad. Nie przestrzeganie zasad danego startowiska może spowodować wykluczenie pilota z klubu.
5. Wchodząc do naszego klubu otrzymujesz stronę startowiska, każdy pilot własną podstronę. Wiele narzędzi dzięki którym łatwiej będzie się integrowa


EDIT: dodajemy moduł galerii do aktualności. Przyda się: